Potrebujete poradiť? Napíšte na fotomagnety24@dokidoki.cz alebo využite kontaktný formulár na stránke s kontakty.

Magnetky z Vašich fotiek

doručíme do 5 dní


Doručenie GLS


GLS je jedným z rýchlych a vysoko spoľahlivých prepravcov zásielok v celej Slovenskej republike vrátane odľahlých oblastí. Zásielky sú doručované na adresu alebo na podacie miesto (GLS Parcel Shop, GLS Balíkomat), kde si môžete zásielku vyzdvihnúť podľa vlastného uváženia bez toho, aby ste sa museli viazať na oznámený čas doručenia na vašu adresu.

O stave doručenia vás informujeme e-mailom alebo SMS správou. Samozrejme, aktuálny stav vášho balíka môžete sledovať aj priamo na webovej stránke GLS.

Pre bližšie informácie o stave alebo termíne doručenia Vašej zásielky môžete využiť:
Sledovanie zásielky na webe GLS Slovakia
Informačnú linku prepravca: 45 52 42 500


Doručenie na adresu 4,90 €

Doručenie na výdajné miesto 4,40 €Doručenie Slovak Parcel Service


Slovak Parcel Service patrí medzi logistická spoločnosť, ktorá privezie balík priamo k Vám domov alebo doručí zásielku do dohodnutého výdajného miesta (SPS Parcelshop). Slovak Parcel Service zvyčajne doručuje zásielky v časovom rozmedzí 8-17 hodín, v deň doručenia budete vopred informovaní e-mailom či SMS správou.

Pre bližšie informácie o stave alebo termíne doručenia Vašej zásielky môžete využiť:
Vyhľadanie zásielok na webe Slovak Parcel Service


Dodanie až domov 4,90 €

ParcelShop 4,90 €Doručení Packeta


Packeta patrí medzi obľúbené a overené dopravcu s vysokým počtom výdajných miest po celej slovenských republike. Svoju popularitu si Packeta vyslúžila nielen vďaka kvalitným službám, ale aj vďaka veľmi priaznivej cene dopravy, ktorú preferuje veľká väčšina zákazníkov.

Okrem bežných výdajných miest môžete u Packeta využiť aj samoobslužné výdajné Z-Boxy s okamžitým vydaním tovaru bez front, ktoré fungujú 24 hodín denne, 7 dní v týždni!

Pre bližšie informácie o stave alebo termíne doručenia Vašej zásielky môžete využiť:
Sledovanie zásielky na webe Packety
Informačnú linku prepravca: +421 221 201 135


Doručenie na výdajné miesto 3,90 €

Doručenie na adresu 4,60 €Doručení Slovenská pošta


Slovenská pošta patrí medzi tradičné dopravcu s dlhoročnou tradíciou. Zásielky doručujú priamo na poštovú adresu v rámci Slovenskej republiky v pracovných dňoch medzi 8 - 16 hodinou (vo vybraných lokalitách až do 20 hodín). V deň doručenia Slovenská pošta u niektorých typov zásielok informuje o doručení e-mailom alebo SMS správou (neplatí pre obyčajné zásielky).

Zo širokej ponuky typov poštových zásielok ponúkame doručenie obyčajnou zásielkou alebo doporučenou zásielkou. Uvedené spôsoby dopravy sa navzájom líšia cenou, spôsobom dodania, ale aj dobou doručenia.

Pre bližšie informácie o stave alebo termíne doručenia Vašej zásielky môžete využiť:
Sledovanie zásielok na webe Slovenskej pošty
Informačnú linku prepravca: 0850 122 413


Obyčajná zásielka - bez možnosti sledovania 3,20 €

Doporučená zásielka - s možnosťou sledovania 6,40 €Partneři