Potrebujete poradiť? Napíšte na fotomagnety24@dokidoki.cz alebo využite kontaktný formulár na stránke s kontakty.

Magnetky z Vašich fotiek

doručíme do 5 dní


Informácie o doprave

Akým spôsobom mi
doručíte fotomagnetky?

Pri objednaní fotomagnetek na chladničku môžete využiť širokú ponuku obľúbených a overených prepravných spoločností (PPL, Packeta (Zásielkovňa), Slovenská pošta), ktoré bezpečne doručí magnetky z fotiek na akúkoľvek adresu v Slovenskej republike. Nechajte si tovar podľa osobnej potreby doručiť priamo domov, alebo si objednávku jednoducho vyzdvihnite na výdajnom mieste v blízkosti bydliska alebo zamestnania.

Kompletné informácie o cenách dopravy

Podrobnosti k platbe

Ponúkate viac druhov platieb
pri nákupe magnetiek z fotiek?

Magnetky na chladničku z vlastných fotografií môžete jednoducho uhradiť niekoľkými osvedčenými a bezpečnými spôsobmi. Popri klasickej dobierky, keď tovar uhradíte až pri jeho prevzatí máte k dispozícii aj obľúbenou platbu kartou. Využiť môžete nielen bežný či online bankový prevod, ale zároveň aj obľúbené platobné metódy odloženú platbu, kde úhradu za fotomagnetky vykonáte až do 14 dní po doručení.

Kompletné informácie o spôsoboch platby

Doručenie zásielky

Za ako dlho obdržím
objednané fotomagnetky?

Pri výrobe fotomagnetek na chladničku vždy pristupujeme ku každej objednávke zodpovedne. Aby sme získali dostatočný čas na kvalitnú tlač a starostlivú výrobu, vyhradzujeme si maximálne 3 pracovné dni na spracovanie a odovzdanie expedície. O samotnej expedícii tovaru informujeme e-mailom a SMS správou. Keď mu ste si vybrali zásielku s mořností sledovania, nájdete v e-maile aj podacie číslo zásielky, s ktorým možno balíček sledovať na stránkach zvoleného dopravcu.

Sledovanie zásielok u prepravných spoločností

Príprava fotografií

Musím fotografie pre magnetky
vopred upraviť?

Je len na vás, ako kvalitné fotografie nahráte do editora. Fotografie, bohužiaľ, neupravujeme a tlačíme ich tak, ako ich dodáte. Nemusíte však riešiť vhodný formát fotiek, v online rozhranie je veľmi jednoducho orežete pre potreby štvorcových alebo obdĺžnikových magnetiek. Všetky fotografie počas krátkeho okamihu nahráte a zároveň ľahko upravíte výrez priamo z webového prehliadača chytrého mobilného telefónu alebo bežného počítača. Magnetky z Vašich fotografií vždy tlačíme v najvyššej kvalite na prémiový fotopapier.

Reklamácia tovaru

Ak nebudem spokojný,
môžem magnetky reklamovať?

Pretože si všetkých zákazníkov nesmierne vážime, ponúkame ústretové a naozaj nadštandardné reklamačné podmienky. Ak náhodou nebudete s dodaným tovarom z akéhokoľvek dôvodu plne spokojní, môžete do 30 dní od doručenia fotomagnetky na chladničku poslať späť, a my Vám bez zbytočných prieťahov vrátime peniaze prevodom na bankový účet. Získate 100% garanciu vrátenia peňazí.

Ďalšie informácie

Kde nájdem ďalšie informácie k
výrobe fotomagnetek?

Pred objednaním magnetiek z fotiek môžete preskúmať obchodné podmienky, zároveň preštudovať akým spôsobom nakladáme s osobnými údajmi, ktoré ste nám zverili. Pre zjednodušenie dostupných služieb využívame súbory cookie, s ktorými sa môžete plne zoznámiť. Ak hľadáte ďalšie alebo podrobnejšie informácie k výrobe fotomagnetů, nájdete ich v najčastejších dotazoch.

Preskúmajte najčastejšie otázky

Partneři